Arı Maya The Ant s Quest

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.53 TL
  • Boyut 61 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Meşhur Arı Maya macerasını birlikte yaşamaya ne dersin?

Muhteşem Arı Maya macerasını birlikte yaşamaya ne dersin? Eğer cevabın evet ise yapman gereken tek şey bu süper oyunu akıllı cihazına indirmek. İnanılmaz eğlenceli saatler artık seni bekliyor.

Anneler babalar siz de minik kızınızın ya da oğlunuzun hem eğlenceli vakit geçirmesini isteyip hem de bir şeyler öğrenmesini istemez misiniz? Onların hayal gücünü geliştirmek ve el becerilerini güçlendirmek isterseniz bu muhteşem oyun tam da size göre. Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu yepyeni özelliklere sahip olan mükemmel oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak niteliklere sahiptir. Renkli içeriği, kaliteli görselleri, farklı ortamlar için özel olarak ayarlanmış olan farklı mekanlardaki süper kompozisyonlara da bayılacaksınız. Kaynak üretimi, askeri güç ve savunma gücünü artırmak için bir dizi teknoloji araştırma yapmalısın ve en iyi olanı seçmelisin. Kraliçenin yardımınıza ihtiyacı var: Onu iyileştirecek iksirin hazırlanması için gerekli meyvelerin hepsini toplamalısın.

Boş zamanları çok eğlenceli ve aynı zamanda öğretici bir aktivite ile doldurmak her yaştan çocuğun kalbini çalmak için bir uygulama arıyorsanız bu oyun tam da size göre. Her cihaz ile bire bir uyumlu olan bu oyunu vakit kaybetmeden indirin ve eğlenceye katılın. Yapmanız gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek.

Daha Fazla Göster
Arı Maya The Ant s Quest indir